Werkwijze
Bestellen bij Stitch Witch kan op verschillende manieren.
Allereerst is dat de webshop. Hierin selecteert u het artikel met uw wensen en volgt de stappen op, waarna de bevestiging definitief wordt. Mocht u een artikel niet in de webshop vinden, heeft u een speciale wens of wilt u een offerte voor meerdere stuks hebben, dan kunt u dit altijd kenbaar maken via de e-mail of telefoon.
We zijn van maandag tot en met zaterdag bereikbaar van 9 tot 19 uur via de telefoon. Via de e-mail is dit 7 dagen in de week, 24 uur per dag.
Ons streven is om binnen 24 uur te antwoorden.
Wij verkopen ook kleding van poloshirt tot sweater, van badjas tot ijsmuts. Maar heeft u zelf een artikel waar u iets op geborduurd wilt hebben, dan is dit ook mogelijk. ALLEEN: mocht er onverhoopt iets mis gaan tijdens het borduurproces, wat niet hersteld kan worden, dan vergoeden wij in dat geval niet het artikel! Bij het plaatsen van een bestelling gaat u automatisch akkoord met deze regel. Het zelf aanleveren van artikelen voor het bedrukken is voor als nog niet mogelijk.
Het is mogelijk om langs te komen maar dan wel graag na een telefonische afspraak.
Betaling geschiedt voordat we het product opsturen. Verzending gaat via tnt-post, waarbij de kosten voor de koper zijn en waarbij Stitch Witch niet verantwoordelijk gesteld kan worden voor schade/zoekraken tijdens het verzenden. Het spreekt voor zich, dat wij er alles aan doen om het product in goede staat bij u te krijgen. Eventueel kunnen wij ook uw bestelling verzekerd versturen.
Twijfelt u of het brievenbuspost is of pakketpost, neem dan voordat u uw bestelling plaatst contact met ons op.
Artikelen, die gepersonaliseerd zijn, worden niet retour genomen.
Door een bestelling te plaatsen geeft u ons automatisch het recht om een foto van het product te plaatsen op de website. We zullen uiteraard rekening houden met de wet op de privacy.